💖Akcia predĺžená do 30.06. 💖 SLADKÁ SVADOBNÁ AKCIA💖Využi zľavový kupón SVADBA8 na vybrané tartaletky. Nezmeškaj príležitosť osladiť si svadobný deň! 💍
K svadobným dezertom a candy barom patria aj elegantné krabice. 📦 Objednajte teraz a pridajte šmrnc Vašej oslave! 📦 💍
Teplo je konečne tu! 🍦 Náš sortiment na domácu ZMRZLINU je pripravený a sezóna sladkého ochladenia sa môže začať! 🌞 Vyber si z našej širokej ponuky a dopraj si sladkú, studenú chvíľku. 🍧✨
Poznáš našu sekciu NOVINKY? Vždy tam nájdeš niečo nové a zaujímavé!
🎉 Veľký výpredaj Odense Fondán 1kg! 🎉 Nakúpte teraz a využite špeciálnu cenu 4,5€ za kilové balenie. Fondant je dostupný v troch farbách: červená, zelená a čierna. 🎂✨
T-A-R-T-A-L-E-T-K-Y-! Najširší výber!! Aj pre veľkoobchodných zákazníkov a e-shopy.
Torty, rolády, piškóty, bábovky, … Nový TOPCAKE PIŠKOTOVÝ KORPUS – EXTRA NADÝCHANÝ na rýchlu prípravu Vašich obľúbených dezertov. Novinka, ktorú vyskúšaš a už nebudeš chcieť prestať piecť!

Náš príbeh

 yummy_logo_shutterstock_221022574

 

Spájajú sa ti s týmto názvom chute jedla? Tak si tu správne! Síce sme práve otvorili brány do nášho e-shopového sveta, ale existujeme už od roku 1991. Dobré, nie?

Ak si myslíš, že sme iba ďalší tuctový e-shop, tak ťa rýchlo vyvedieme z omylu. Prirastieme ti k srdcu či pečieš, či nie :D. Na stránke ťa bude sprevádzať naša žirafa Yummka, ktorá ťa zároveň upozorní na novinky, rôzne akcie aj kurzy. 

Ako sme ti už napísali vyššie, históriu máme bohatú. Ešte stále netušíš kto sme? My sme EKVIA, s.r.o.  Doteraz sme boli možno pre teba v úzadí, ale už takmer 30 rokov zásobujeme pekárske a cukrárske výroby na celom Slovensku.  Teraz nastal ten správny čas, aby sme sa predviedli aj na ,,homemade,, trhu. To, že máme obrovské sklady plné surovín z celého sveta a veľa skvelých ľudí, ti asi hovoriť ani nemusíme :D. Zistíš to sám, keď nám  zavoláš alebo napíšeš. Sme mladý tím, s obrovskou chuťou a nadšením - stále platí, že sme jednoducho YUMMY!

Či už pečieš pre radosť alebo pre všetkých okolo, u nás nájdeš všetko potrebné a ešte aj trochu viac. Máme odborníkov, ktorí okrem toho že sú fešáci, vedia upiecť všetko od výmyslu sveta (dezerty, torty, koláče ale aj chlieb, jemné a slané pečivo).  Radi vymýšľame nové veci, ideme s dobou a trendami. Čo povieš na to, že ti pripravíme blog a aj videá, vďaka ktorým ťa vtiahneme do nášho sveta? Zdá sa ti to stále málo? Neboj sa, čoskoro sa osobne uvidíme v Nitre, v našom predvádzacom centre.  

Vítame ťa v našom svete, žirafa Yummka sa teší na stretnutie. Nech sa páči, poď k nám.